Dzień mamy i taty


W dniu 23.05.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia, podczas której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały swój program artystyczny.

Słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Przedszkolaki zaprezentowały się najpierw w formie recytatorskiej, po czym odśpiewały dla rodziców piosenki zarówno w języku polskim jak i angielskim. Z ust dzieci można było usłyszeć słowa utworów: ?Moja mama jest kochana?, ?Puk, puk serce bije? oraz ?Tato?. Dzieci pochwaliły się także znajomością piosenek anglojęzycznych prezentując: ?I love you mummy?, ?The Pinocchio? oraz ?Walking?. Uwieńczeniem występu był pokaz umiejętności tanecznych zaprezentowanych w rytm piosenki ?Jesteśmy żaby?.

Dzieci wręczyły następnie swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Całusom
i uściskom nie było końca, zarówno dzieciom jak i rodzicom uśmiech nie schodził z ust. Zaraz po tym Pani Dyrektor zaprosiła na słodki poczęstunek w niezwykle miłej i rodzinnej atmosferze.

Przedstawienie nie było łatwe, ale przedszkolaki świetnie sobie poradziły i sprostały kolejnemu wyzwaniu.

Dzieciom dziękujemy za występ, a rodzicom za tak liczną obecność.