Jasełka


19 grudnia 2019 r. dzieci ze wszystkich grup naszego przedszkola wystąpiły w Jasełkach. Przedszkolaki wprowadziły zebranych gości w niezwykłą atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji ? stajenki   z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występu dzieci. Mali artyści z dużym przejęciem  i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role oraz prezentowali umiejętności zarówno recytatorskie jak i wokalne. Występ świąteczny wzbogacony został o prezentację piosenki angielskiej o tematyce świątecznej. Najstarsza grupa wystąpiła do muzyki “Summer Santa” popisując się świetną znajomością tekstu. Grupa 4-latków gestem oraz śpiewem przedstawiła “We wish you a Merry Christmas”. Natomiast grupa najmłodsza zaprezentowała  piosenkę “I’m a dancing christmas tree” naśladując ruchy wykonywane przez świąteczne drzewko.

Po występie Pani dyrektor życzyła wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku. Naszym przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie oraz kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie zaproszonym rodzicom najstarszej grupy prezentów świątecznych. Przedszkolaki obdarowały ich własnoręcznie wykonanymi bombkami choinkowymi oraz ozdobioną kartką z życzeniami. Był to również dzień rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Wszystkie prace odznaczały się ogromną kreatywnością i estetyką. Komisja po wielokrotnej analizie zgodnie ustaliła, iż wszystkie złożone prace zasługują na pierwsze miejsce. Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplom. Dziękujemy za udział w konkursie:)

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider