Rekrutacja


REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018-2019

 

Drodzy Rodzice!

Właśnie ruszyła rekrutacja na rok szkolny 2018/2019. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, gdzie posłać Waszą pociechę, zapraszamy do przedszkola Qbuś Puchatek.

Tu Wasze dziecko wesoło i kreatywnie spędzi czas, będzie poznawać świat poprzez naukę, przeróżne zabawy i ciekawe eksperymenty. Nauczy się stosownej do wieku samodzielności oraz pozna podstawy savoir vivre. W wyposażeniu mamy wiele edukacyjnych zabawek rozwijających wyobraźnię. Zapewnimy także waszemu maluchowi opiekę psychologa oraz logopedy.

Wykwalifikowana kadra dba o to, by każdy dzień był dla Waszego dziecka niezwykłą, pouczającą przygodą .

 

Rekrutacja do naszego przedszkola trwa przez cały rok kalendarzowy!

Istnieje możliwość dołączenia do poszczególnych grup wiekowych,  jeszcze w bieżącym roku szkolnym, w zależności od dostępności miejsc.

O przyjęciu dziecka do przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń. Dzieci wpisywane są na listę przedszkolaków po podpisaniu przez Rodziców umowy. Pierwszeństwo mają dzieci, których rodzeństwo uczęszcza do naszego przedszkola oraz te, które uczęszczały na zajęcia adaptacyjne.


Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do przedszkola prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego i wysłanie go do nas lub osobiste dostarczenie formularza rekrutacyjnego.

Aby pobrać formularz, proszę kliknąć w podany link: FORMULARZ REKRUTACYJNY

Skontaktujemy się z Państwem i umówimy na spotkanie.

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018-2019

Zapraszamy od września 2018 r. dzieci z roczników:

  • 2012 – obowiązkowe przygotowanie przedszkolne (tzw. zerówka),
  • 2013 – do grup 5 – latków,
  • 2014 – do grup 4 – latków,
  • 2015 – do grup 3 – latków,
  • 2016 – do grup 2,5 latków,
  • 2017 – do grupy żłobkowej.

 

Dołączcie do nas!